איפור קבוע – לא מה שחשבת

אם איפור קבוע עבורך הוא גבות שנראות כמו קעקוע, גבות עם גוון כחלחל או שפתיים עם תוחם בלבד, שווה לך להתעדכן בטכניקות החדשות בתחום.

טכניקת ה"בלוק" הותיקה ,שיצרה הרבה מראות לא מחמיאים יוצאת משימוש. הטכניקה הזו היא המקור לגבות מאוד כהות שנראות ממש כמו קעקוע, או גבות ששינו צבע עם הזמן לכחול, סגול או אדום. במקומה קיבלנו את שיטת הפודרה. שיטה שמייצרת הצללה עדינה ואוורירית, עם צבע שאינו משתנה עם הזמן, אלא דוהה עד שנעלם.

שיטה נוספת שצוברת פופלאריות היא שיטת השערה. בשיטה זו מציירים בעזרת מכונה שערות דקות כדי לדמות מראה טבעי. השדרוג של השיטה הוא המיקרובליידינג, ציור ידני של השיערות המקנה מראה אף טבעי יותר.

גם השם "איפור קבוע" אינו מעיד יותר על התחום. מדובר בטכניקות זמניות, אשר שורדות לתקופה של בין שמונה חודשים לשנה וחצי. זהו יתרון עצום לנשים דתיות, שכעת יכולות להנות מאיפור קבוע משום שלא מדובר בקעקוע. בנוסף, טרנדים משתנים, וגם מבנה הפנים שלנו משתנה עם הגיל וכך ניתן יהיה להתאים את האיפור.

גם בשפתיים ישנה מהפכה. בעבר היה מקובל ליצור קו תוחם בעזרת האיפור הקבוע, כששאר השפה נשארת באותו גוון. זה ייצר מראה לא מחמיא ואף מיושן. כיום ממלאים את כל השפתיים בצבע, ליצירת מראה שפתיים אחיד ומחמיא. ניתן לבחור בגוון טבעי כך שאף אחד לא ינחש שמדובר באיפור קבוע, או בגוון בולט למראה של אודם.