מה חשוב לדעת לפני שאת בוחרת קליניקה לאיפור קבוע

אם תחפשי בגוגל או פייסבוק תגלי שיש אלפי טכנאיות איפור קבוע בארץ. חלקן עוסקות בתחום זה בלבד, חלקן עוסקות גם בתחומים נוספים כמו קוסמטיקה. הרשת מוצפת בפרסומים ותמונות, אז איך לבחור ?

 

מיקום – נכון, קרוב לבית הכי נוח אבל מיקום לא צריך להיות בעל משמעות בבחירה שלך. בין אם את מחפשת איפור קבוע לגבות או לשפתיים, את רוצה תוצאה יפה ומקצועית, ובשביל זה שווה לפעמים קצת להתרחק.

ניסיון והשכלה – אחת הטעויות הנפוצות היא ללכת אל מישהי רק על סמך ותק. חשוב להבין שתחום האיפור הקבוע עבר שדרוגים רבים במהלך השנים, כך ותק אינו מספיק. חשוב להתעדכן כל העת בהשתלמויות, ללמוד ממאסטרים בארץ ובחו"ל, להתעדכן בשיטות וחומרים חדשים.  אל תתביישי לשאול אותה מתי למדה והאם מתעדכנת, אלו שאלות לגיטימיות.

מחיר – מחיר מגלם בתוכו את עלות חומרי הטיפול, ביחד עם ההשקעה בלימודים והשתלמויות. טכנאית שלוקחת מחיר מאוד זול לא תוכל להרשות לעצמה להשתמש בחומרים המתקדמים ביותר, או ללכת להשתלמויות באופן קבוע. מחיר זול באופן חריג שווה בירור. כמו כן וודאי שהמחיר הוא עבור שני טיפולים. בדרך כלל נעשה טיפול ראשון, ולאחר כחודש וחצי טיפול נוסף לחיזוק הצבע. נתקלתי במקרים בהם כל טיפול מתומחר בנפרד, והלקוחה מגלה זאת רק לאחר הטיפול.

שמירה על היגיינה – מיקרובליידינג, שיטת השערה ושאר טיפולי האיפור הקבוע מתבצעים בעזרת מחטים, וחייבים להתבצע בסביבה היגיינית. קליניקה נקיה ומסודרת, סדין חד פעמי על המיטה, מחט חד פעמית, כפפות חד פעמיות, כיסוי פה לטכנאית וכיסוי ניילון לידית המכונה עצמה הם חובה. אבק או חוסר סדר יכולים לרמז על היגיינה לקויה, מה שיכול להסתיים בזיהומים שונים.

הוראות ברורות והסבר על הטיפול – חשוב מאוד שלפני הטיפול תבצעי מעין "תיאום ציפיות" עם הטכנאית ותמלאי שאלון רפואי לוודא התאמה לטיפול. חשוב מאוד שתביני מה כולל הטיפול, מה תהיה הצורה הסופית, והאם את מתאימה מבחינה רפואית. חשוב שתרגישי בנוח לשאול כל שאלה וכמו כן שתצאי מהטיפול עם הוראות ברורות להמשך.

אני מאמינה שבכדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר אני חייבת להיות "עם יד על הדופק", להכיר את כל הטכניקות החדשות, אך גם להיות קשובה אל הרצונות והציפיות שלך. אני מחזיקה בקליניקה שלי את החומרים האיכותיים ביותר, כדי להוציא אותך עם התוצאה הטובה ביותר.

Categorised in: