איך לשמור על הגבות לאחר טיפול מיקרובליידינג

סיימת עכשיו טיפול מיקרובליידינג. איזה כייף ! יש לך גבות מדהימות, וכדי שהן יישארו יפות חשוב מאוד לשמור עליהן. בסיום הטיפול תקבלי ממני הוראות מדויקות לטיפול בבית חשוב מאוד לא "לעגל פינות", כדי שתהני מהמיקרובליידינג שעשית.

אם הגבות נראות לך קצת כהות מידי כרגע, אל תיבהלי. הצבע ידהה בימים הקרובים, ורק כעבור כחודשיים תראי את התוצאה הסופית. במהלך התקופה תראי קשקשת קלה באזור הגבות (בדומה לקשקשים בשיער, כמו פירורים קטנים). אם מופיעים גלדים גדולים חשוב מאוד למרוח משחה או חומר מלחח. גלדים יהרסו את המיקרובליידינג ויגרמו להחלמה לא טובה.

כדי שהמיקרובליידינג ישרוד כמה שיותר לאחר ההחלמה, ותהני מגבות יפות אני ממליצה לך להמעיט בחשיפה לשמש. בקיץ, וגם בחורף החבר הכי טוב של העור שלך הוא מקדם הגנה בכל בוקר. גם בנסיעה קצרה ברכב את משתזפת. אם את מתכננת לשהות בשמש ישירה, כובע. הגבות החדשות שלך ישמרו על צבע לאורך זמן, ותימנעי מהעור שלך הזדקנות מוקדמת, קמטים ופיגמנטציה.

 

מעוניינת בגבות יפות ? טבעיות ? בולטות ודרמטיות ? אני כאן כדי לבחור עבורך את השיטה המתאימה לך ביותר. ביחד נגשים לך את החלום לגבות יפות ומחמיאות, מוזמנת להגיע לייעוץ ללא התחייבות.

Categorised in: